Badanie osobowości - PERSO.IN

May 16, 2021 16:10 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Poznaj swój profil osobowości.

Osobowość to nie jest termin przeznaczony tylko dla wąskiej kadry psychologów. W końcu z jej przejawami spotykamy się każdego dnia w kręgu prywatnym, jak i zawodowym. Im lepiej rozumiesz siebie, tym lepiej będziesz wystrzegał się zbędnych pomyłek. Wiedząc, kim się jest, można świadomie podjąć zawód. Dzięki temu unikniesz wypalenia oraz zwiększysz własną skuteczność. zrozumieć siebie można przy pomocy testu osobowości.

PERSO.IN to inwentarz osobowości, który ułatwi spojrzeć na siebie z innej perspektywy i na tej podstawie dokonywać przemyślanych wyborów. Wszystko składa się ze dokładnego kwestionariusza oraz kilku wersji raportów. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie produktu do potrzeb konkretnej osoby czy grupy.

Raport Osobisty to obszerny opis osobowości. Zawiera on ponad 40 stron, dzięki którym dostrzeżesz jakie posiadasz skłonności w takich dziedzinach, jak: nastawienie do ludzi, otwartość na świeże doświadczenia, nastawienie do obowiązków, ilość aktywności i kontaktów społecznych ,a także reagowanie na trudne sytuacje. Co więcej, raport ten zawiera informacje o sferach, w których się sprawdzisz, możliwych przewagach i ryzykach. Znajdziesz w nim także 10 stylów funkcjonowania. Raport Osobisty zakończony jest linkiem do Raportu Komunikacyjnego.

Istnieją też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, używane przez certyfikowanych trenerów w procesach szkoleniowych.

Inny dostępny raport to OnePager. Jest to jedna strona przeznaczona dla zespołów i osób indywidualnych. Dowiesz się z niego, co wpływa na motywację daną osobę, jakie preferuje aktywności, co jest dla niego ważne, a jakich rzeczy lepiej unikać w komunikacji.

Test stworzono w nawiązaniu do modelu Wielkiej Piątki. Jest on używany na całym świecie dłużej niż 30 lat. Przeprowadzając analizy i badania potwierdziliśmy trafność i rzetelność testu na wysoką.

Nie czekaj więc dłużej i napisz do nas w celu poznania siebie i swojego potencjału.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.