CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Skierniewic i okolicy

Najlepsze spodnie tylko na Supersklep.pl OGŁOSZENIE FIRMOWE

September 26, 2018 07:10 - Moda i uroda - Modlniczka

279.00 zł

  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Super sklep to internetowy dystrybutor oferujący wyłącznie obuwie i odzież popularnych marek m. in. Etnies, Converse, Supra, DC, Adidas, Emerica, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty odznaczają się bardzo wysoką jakością, dzięki czemu będą w stanie zachwycić też tych o bardzo wyrafinowanym guście. Sama ilość produktów jest na tyle obszerna, że za każdym razem znajdziemy w niej coś, czym jesteśmy zainteresowani.
Firma separuje się na 5 głównych segmentów przedstawiających 5 odrębnych charakterów. SNEAKERS SHOP to dział miłośników obuwia sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP odzwierciedla styl związany z garderobą miejską. SKATEBOARD SHOP zaś jest działem z historią- to jeden z pierwszy w kraju sklepów online związanych z lifestylem skate. SNOWBOARD SHOP proponuje najwyższej jakości sprzęt i ubranie snowboardowe. Ogromna oferta HIP-HOP SHOP urzeczywistnia pragnienia nawet najbardziej rygorystycznych klientów. Każdy ze sklepów posiada w swoim asortymencie ogrom akcesoriów i dodatków.

Wysoka jakość wszystkich produktów idzie tutaj również w parze z niskimi cenami. Jeśli ktoś jest w takim razie zainteresowany streetwear albo sportem ekstremalnym to koniecznie powinien zapoznać się z całą tą ofertą odrobinę bliżej!
90789
Ogłoszeń
102
Miast
3984
Użytkowników
902
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.