CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Skierniewic i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 16:50 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza marka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wykonujemy profesjonalne usługi rolne jak i aplikujemy obsługą gospodarstw rolnych.Na wszelkie sporządzane roboty tudzież usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Czas realizacji determinujemy według wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem a także załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy tudzież słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie podparte na pielęgnowaniu wielu gatunków zbóż przeznaczonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych prowadzących, spedytorów jak i wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które oferujemy to; Transport krajowy- Jest to przetwarzanie usług w obrębie frachtu osób ewentualnie rzeczy pojazdami, które są zapisane na terenie Polski.Transport międzynarodowy- Jest to transportowanie ludzi bądź rzeczy na otoczenie innego kraju albo sprowadzanie zza krawędzi do Krajowy.
103570
Ogłoszeń
102
Miast
4540
Użytkowników
1049
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.